Brevet Mińskie 100 i 200 - 29.04.2023

Ostatni weekend kwietnia był rowerowym świętem. Przy współorganizacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim Spółka z o.o. odbył się u nas Brevet Mińskie 200, Mińskie 100 zorganizowane przez AUDAX POLAND.

Start i meta zlokalizowane zostały w obiekcie przy  ul. Sportowej. Wydarzenie zgromadziło ponad 200 uczestników z różnych zakątków Polski (Kraków, Lublin, Białystok, Szczecin) i oczywiście liczną grupę miłośników rowerowych z naszego miasta i powiatu.
Trasa poprowadzona była po asfaltowych drogach, wśród ciekawych zakątków powiatu mińskiego, siedleckiego oraz województwa lubelskiego. Uczestnicy, którzy zakończyli przejazd w limicie czasowym zostali nagrodzeni pamiątkowym medalem.
Na mecie czekało coś gorącego z ogniska, napoje, przekąski oraz dobra atmosfera, którą stworzyli uczestnicy i organizatorzy. Do zobaczenia na kolejnej edycji.

Brevet to długodystansowy rajd rowerowy w czasie, którego uczestnicy muszą przejechać z góry zdefiniowaną trasę meldując się w zdefiniowanych punktach pośrednich w zdefiniowanym limicie czasu (nie szybciej niż i nie wolniej niż). Zbiór zasad, które obowiązują uczestników i organizatorów został zdefiniowany przez Audax Club Parisien (ACP) i musi być stosowany przez wszystkich organizatorów brevetów na całym świecie.

Kontakt

Adres

ul. Wyszyńskiego 56
05-300 Mińsk Mazowiecki

z

Telefon

25 752 24 46

E-mail

mosir@mosir.org.pl

Godziny pracy administracji obiektu

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00