49 Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Tenisie Stołowym 15.04.2023

15 kwietnia 2023 odbyły się 49. Mistrzostwa Mińska Mińskiego w Tenisie Stołowym, , które zgromadziły 69 zawodników. Zawody odbywały się w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II.

Uroczystego otwarcia dokonał Prezes Zarządu MOSiR Tomasz Płochocki oraz z ramienia Mazovii Prezes Andrzej Kuć wraz z Kierownikiem sekcji tenisa stołowego Mirosławem Krusiewiczem Dyrektorem Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Na otwarciu gościliśmy Posła na Sejm Czesława Mroczka, który od wielu lat jest dobrym duchem tenisowych zmagań.

W zawodach wzięło udział wielu utalentowanych graczy w różnym wieku. Organizatorzy stworzyli warunki dla wszystkich uczestników, dzięki czemu każdy miał równe szanse na zwycięstwo. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych, a na koniec zawodów odbyły się mistrzostwa w deblu. W każdej z kategorii wiekowej rywalizowano o trzy miejsca na podium. W deblu wyłoniono dwie najlepsze pary. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami oraz nagrodami pieniężnymi. Warto wspomnieć, iż w „dorosłym” tenisie wystartowały dwie panie: Katarzyna Pomierna i Aneta Antosiewicz, które odpowiednio wyróżniliśmy. Gratulujemy wszystkim zawodnikom udziału i walki na parkiecie.

W kategorii open rocznik 2010 i młodsi:

 1. Antoni Skrzeczkowski
 2. Dawid Niewiarowski
 3. Oskar Królak

W kategorii open roczniki 2008 – 2009

 1. Szymon Świder
 2. Daniel Nieprzecki
 3. Weronika Purgał

W kategorii open roczniki 2004 – 2007

 1. Igor Murasicki
 2. Wiktor Śluzek
 3. Katarzyna Purgał

W kategorii open roczniki 1971 i młodsi

 1. Marek Kudelski
 2. Bartosz Jaworski
 3. Paweł Bątruk

W kategorii open roczniki 1970 i starsi

 1. Mirosław Krusiewicz
 2. Jacek Skrzeczkowski
 3. Mirosław Podstawka

W kategorii debel

 1. Mirosław Krusiewicz i Marek Kudelski
 2. Paweł Bątruk i Krzysztof Bątruk

Organizatorami Mistrzostw Mińska Mazowieckiego w Tenisie Stołowym był  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o. o. oraz MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Kontakt

Adres

ul. Wyszyńskiego 56
05-300 Mińsk Mazowiecki

z

Telefon

25 752 75 13

E-mail

imprezy@mosir.org.pl

Godziny pracy administracji obiektu

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00