AQUAPARK

Charakterystyka:

W dniu 20 stycznia 2010 otworzyliśmy Centrum Sportowo-Rekreacyjne AQUAPARK ze sztucznym lodowiskiem w Mińsku Mazowieckim. Zapraszamy mińszczan, mieszkańców powiatu mińskiego oraz przyjezdnych gości, którzy lubią aktywny sposób spędzania czasu.Budynek podzielony jest na dwie części: I-basenową z towarzyszącymi elementami programowymi w postaci basenu sportowego z zespołem rekreacyjnym, siłownią, gastronomią i odnową biologiczną II-Zadaszone pełnowymiarowe sztuczne lodowisko okresowo wykorzystywane jako zespół boisk wielofunkcyjnych.

Dla mieszkańców Mińska Mazowieckiego obiekt AQUAPARK to nie tylko sztuczny, obudowany zbiornik wody w kształcie prostokąta o znormalizowanych wymiarach przeznaczony do pływania sportowego, ale doskonała zabawa i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji.Zapewniamy świetną zabawę w hali basenowej, która posiada:- nowoczesny basen pływacki 6-cio torowy o powierzchni 400m2 oparty na najnowszej technologii uzdatniania wody o głębokości 1,2-1,8m,-basen rekreacyjny w skład którego wchodzi brodzik o głębokości 0,75m oraz 3 torowy basen do profesjonalnej nauki pływania o głębokości 0,9-1,10m (gejzery podwodne, sztuczna rzeka, masaż karku i pleców)-odprężającą wannę do hydromasażu,-73 metrową zjeżdżalnię ślimakową z wanną hamowną, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.- ponadto, możesz wziąć udział w różnych zawodach pływackich np.: Grand Prix Mińska Mazowieckiego, zawody rodzinne oraz Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego, a swoich faworytów obserwować z dwustuosobowej widowni.

Basen przeznaczony wyłacznie dla Klientów Indywidualnych: poniedziałek 19:00-20:00 Środa 19:00-20:00 Piątek 19:00-20:00 Brak zajęć Indywidualnych i Grupowych do dyspozycji oddajemy 5 torów sportowych, basen do nauki pływania, brodzik, jacuzzi i zjeżdżalnię
Szanowni Państwo, od 6 lipca 2020 roku MOSiR Sp. z o. o. honoruje karty Benefit Systems, VanityStyle oraz OK System. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Szanowni Państwo, informujemy, iż w związku z nowelizacją ustawy o weteranach działań poza granicami państwa (Dz. U. z 2019 r. poz. 1569) wprowadzoną Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r o zmianie ustawy o weteranach działań poza granicami państwa oraz niektórych innych ustaw weterani i weterani poszkodowani korzystają z pływalni będącej w administracji MOSiR Sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim bezpłatnie. Dokumentem potwierdzającym prawo do korzystania ze wskazanego uprawnienia jest legitymacja weterana lub weterana poszkodowanego.
Komunikat o stanie jakości wody na pływalni w Aquaparku MOSiR w Mińsku Mazowieckim Sp. z o. o., ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku Mazowieckim. Niecka Sportowa - woda spełnia wymagania jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach w myśl rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9,11,2015 roku. Jacuzzi - woda spełnia wymagania jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach w myśl rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9,11,2015 roku. Niecka Rekreacyjna - woda spełnia wymagania jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach w myśl rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9,11,2015 roku.

Cennik obowiązujący na obiektach MOSiR w Mińsku Mazowieckim Sp. z o.o:

h

Wysokości stawek opłat za korzystanie z obiektów zarządzanych przez MOSiR w Mińsku Mazowieckim Sp. z o. o.

Harmonogram rezerwacji przestrzeni basenowej:

Basen sportowy

Basen rekreacja

Regulaminy obowiązujące na obiekcie:

h

Regulamin ogólny obiektu Aquapark z lodowiskiem

h

Regulamin Aquaparku

h

Regulamin Zjeżdżalni

h

Regulamin Wanny Jacuzzi

h

Regulamin korzystania z Aquapark przez grupy zorganizowane - Opiekun grupy

h

Regulamin korzystania z Aquapark przez grupy zorganizowane - Instruktor prowadzący grupę

h

Regulamin korzystania z Aquapark przez grupy zorganizowane - Uczestnik grupy

h

Regulamin dokonywania rezerwacji powierzchni wchodzących w skład obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o. o.

h

Regulamin rozliczania pobytu Instruktorów w strefach płatnych obiektu Aquapark z Lodowiskiem w Mińsku Mazowieckim

h

Regulamin korzystania z abonamentów wartościowych

Informacja dla Klientów posiadających abonamenty oraz bony wartościowe:

h

Dostęp do informacji o środkach pozostałych na koncie, historii wykorzystania abonamentów, wysokości udzielonych rabatów

Galeria zdjęć:

Kontakt

Adres

ul. Wyszyńskiego 56
05-300 Mińsk Mazowiecki

z

Telefon

25 756 32 57

E-mail

mosir@mosir.org.pl

godziny pracy

poniedziałek – niedziela
6:00 – 22:00