Dziś jest 2022-07-04
Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

Poprzednie lata

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych 17.10.2012

W dniu 17 października 2012 w sali sportowej MOSiR przy ul. Sportowej 1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się „Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych”.

W Mistrzostwach udział wzięli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2, 5 oraz Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim, którzy rywalizowali w 4 kat. pośród których najlepsi okazali się:

Czytaj więcej...

Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych 27.03.2012

W dniu 27 marca 2012 w świetlicy przy ul. Sportowej 1 w Mińsku Mazowieckim Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował „Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych”. W zawodach wzięły udział 4 zespoły (tworząc drużynę składającą się z dziewczynki i chłopca z klasy I, II, III, IV, V oraz VI ) reprezentujące 4 placówki z terenu miasta: Szkołę Podstawową nr 1, 2, 5 i 6.

Dzieci reprezentowały wysoki poziom gry i pod czujnym okiem opiekunów w duchu fair play wywalczyły następujące lokaty.

Czytaj więcej...

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych - 23.10.2014 - podsumowanie

W dniu 23 października 2014 w sali sportowej przy ul. Sportowej 1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych. W rozgrywkach wzięły udział trzy reprezentacje szkół podstawowych z terenu miasta ZSM nr 1, SP nr 2 i 5, z każdej placówki kolejno:

 dziewczynki i 2 chłopców z klasy I

  • 2 dziewczynki i 2 chłopców z klasy II
  • 2 dziewczynki i 2 chłopców z klasy III
  • 2 dziewczynki i 2 chłopców z klasy IV
  • 2 dziewczynki i 2 chłopców z klasy V
  • 2 dziewczynki i 2 chłopców z klasy VI

Czytaj więcej...

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych 23.10.2013

W dniu 23 października 2013 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz MKS Mazovia byli organizatorami Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych. W związku z modernizacją budynku przy ul. Sportowej 1 tegoroczne rozgrywki zostały przeprowadzone w Klubie Osiedlowym Przełom przy ul. Kopernika 5. Osiemnastoosobowe reprezentacje Szkół Podstawowych z terenu miasta: ZSM nr 1, SP nr 2, 5 i 6 składały się z 2 dziewczynek i 2 chłopców z klasy I, II i III oraz z dziewczynki i chłopca z klasy IV, V i VI. Wyniki indywidualnych osiągnięć były częścią składową klasyfikacji drużynowej i przedstawiają się następująco:

Czytaj więcej...

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych -25.10.2016

W dniu 25 października w sali MOSiR przy ul. Sportowej 1 odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 64-polowych. W szranki rundy jesiennej stanęły trzy jednostki z terenu miasta, tj. Szkoła Podstawowa nr 2, 5 oraz ZSM nr 1. Dwudziestu czterech reprezentantów każdej placówki – 12 dziewczynek i 12 chłopców walczyło o tytuł najlepszego zawodnika w swojej kategorii, tj. klasy I, II, III itp. wyniki rywalizacji indywidualne...j przedstawiają się następująco:
• Klasy I: Michalina Ner (SP 5), Michał Pulik (ZSM 1)
• Klasy II: Kamila Rybak (SP 5), Maciej Skuza (SP 5)
• Klasy III: Klaudia Wańko (ZSM 1), Maksymilian Stolarczyk (SP 5)
• Klasy IV: Magdalena Kożuchowska (SP 5), Mateusz Pióro (ZSM 1)
• Klasy V: Angelika Santorek (SP 5), Łukasz Jędrasik (SP 5)
• Klasy VI: Magdalena Padzik (SP 5), Jakub Santorek (SP 5)
Dzieci reprezentujące jednostki walczyły o punkty nie tylko w klasyfikacji indywidualnej, ale również drużynowej, zatem ostateczna kolejność reprezentacji to: pierwsze miejsce kolejny rok z rzędu należało do Szkoły Podstawowej nr 5, która wygrała z Zespołem Szkół Miejskich nr 1 oraz Szkołą Podstawową nr 2. Nagrodą dla wszystkich uczestników Mistrzostw były pamiątkowe medale oraz puchar dla najlepszej drużyny, zaś najlepsi w swoich kategoriach otrzymali nagrody rzeczowe. Nieocenionym wsparciem okazała się pomoc reprezentanta MKS Mazovia Łukasza Kosobudzkiego, który tego dnia pełnił zaszczytną funkcję sędziego głównego, a któremu MOSiR składa serdeczne podziękowania.


Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top