Dziś jest 2021-06-19
Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Czerwiec 2021
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Co sądzisz o organizowaniu dużych imprez sportowych w centrum miasta?

Jestem za - 61.1%
Tak, ale na peryferiach - 5.8%
Tak, ale w dni wolne od pracy - 24.5%
Jestem przeciw - 8.7%

oddanych głosów: 1631

Poprzednie lata

Deblowy Turniej w Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR - 18-19.10.2014

W dniach 18 i 19 października 2014 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Deblowy Turniej w Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR. Do ostatniego turnieju w tym roku przystąpiło 20 par spośród których najlepszą okazali się być Wojciech Piątek oraz Hubert Chrzanowski, którzy w decydującym secie pokonali Rafała Słodownika oraz Kajetana Kosobudzkiego. Trzecie lokaty osiągnęły tandemy Marek Szuba i Maciej Sadowski oraz Krzysztof Marcinkowski i Adam Komorowski. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami z rąk Dyrektora MOSiR Roberta Smugi, a zawodnicy z miejsc 2 i 3 otrzymali pamiątkowe statuetki.

Turniej ten zakończył sezon tenisowy na kortach ziemnych w związku z tym MOSiR pragnie serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas.

Do zobaczenia za rok!

zapraszamy do galerii zdjęć


Turniej Deblowy o Puchar Dyrektora MOSiR - 2014

Turniej deblowy odbędzie się na kortach syntetycznych przy ul. Wyszyńskiego 56 przy basenie. Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane na kortach ziemnych ul. Wyszyńskiego 30a. Pary deblowe zapisują się na dwie tury eliminacji: pierwsza od godziny 10.00, druga od 13.00. Ze względów organizacyjnych na każdą turę może wpisać się maksymalnie osiem par deblowych /decyduje kolejność zgłoszeń/. Przewidujemy utworzenie czterech grup, z których po dwie najlepsze awansują do fazy finałowej rozgrywanej dalej systemem pucharowym następnego dnia tj. 19 października.
W przypadku mniejszej frekwencji zawodnicy podzieleni będą na trzy lub dwie grupy.
W takim przypadku fazę finałową stworzą cztery deble, a cały turniej zostanie rozegrany jednego dnia tj. w sobotę – 18 października. W grupach gramy systemem „każdy z każdym” po jednym secie do 6 gemów, w przypadku grupy 3-deblowej – do 9 gemów.

Losowanie grup w dniu zawodów – 18 października bezpośrednio przed rozpoczęciem gier. Warunkiem przystąpienia do turnieju jest zakup przez każdego tenisisty biletu za jedną godzinę gry. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia piłki. Dla najlepszych puchary i dyplomy.


Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego Puchar Dyrektora MOSiR – 12 listopada 2016

Od wielu lat na zakończenie sezonu rozgrywek tenisa ziemnego na boiskach wielofunkcyjnych MOSiR przy ul. Wyszyńskiego 56 odbywa się turniej deblowy, który jest podsumowaniem zmagań rakietkowych.

W tym roku termin zawodów przypadł na późną jesień, tj. 12 listopada 2016, a mimo niezbyt sprzyjającej temperatury na starcie stawiło się osiem duetów, w tym jeden damski. Rywalizacja toczyła się w pierwszej fazie w dwóch grupach po cztery pary -  systemem „każdy z każdym”, a następnie po dwa najlepsze teamy utworzyły pary półfinałowe, zaś pozostali walczyli o dalsze lokaty.

Wyniki:

Miejsce 7-8:

Pawlica Hanna/Gliwińska Emilia oraz Kusak Radek/Gwardiak Paweł

mecz o 5 miejsce:

 Gołowicz Dariusz/ Tomin Mladen  -  Ostrowski Robert / Wasilonek Bogdan  6-4

Półfinały:

Kilzer Tomasz/Lipiński Mateusz  -  Gadomski Krzysztof/ Księżopolski Karol  6-1

Sadowski Maciej /Szuba Marek -  Borowski Rafał / Morawski Marcin  6-3

Mecz o 3 miejsce:

Borowski/Morawski -  Gadomski/Księżopolski  6-4

Finał:

Kilzer/Lipiński  -  Sadowski/ Szuba 9-3

Do turnieju obok mieszkańców Mińska Mazowieckiego i okolic mińszczan zgłosił się debel z okolic Warszawy, który okazał się bardzo dobrze wyszkoloną i wspaniale współpracującą parą niemającą problemów z wygraniem zawodów. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali cenne nagrody rzeczowe, zaś para występująca w finale również okazałe puchary. Bardzo dziękujemy wszystkim tenisistom za kolejny udany sezon, a wszystkich zainteresowanych kolejnymi rozgrywkami zapraszamy po zimowej przerwie!

zapraszamy do galerii zdjęć


 

Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR 24-25.10.2015

W dniach 24-25 października 2015 na obiekcie MOSiR przy ul. Wyszyńskiego 56 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził ostatni turniej tenisowy w sezonie 2015.

Do turnieju deblowego o Puchar Dyrektora MOSIR zgłosiło się 15 duetów. W sobotę rozegrane zostały mecze w czterech grupach, z których do niedzielnych rozgrywek awansowały po dwie najlepsze z każdej grupy.

Wyniki od ćwierćfinałów:

Wróblewski Irek / Wiśniewski Rafał  -  Kowalczyk Beata / Kowalczyk Artur  9-1

Borowski Rafał / Gutkowski Przemek  -  Roguska Asia / Roguski Paweł       9-0

Szuba Marek / Sadowski Maciej – Porębski Karol / Wasilonek Bogdan         9-3

Marcinkowski Krzysztof / Wojdak Dariusz – Komorowski Adam / Nowakowski Roman 9-6

Półfinały:

Wróblewski / Wiśniewski – Borowski / Gutkowski    9-4

Szuba / Sadowski – Marcinkowski / Wojdak            9-8

Finał

Wiśniewski / Wróblewski – Szuba / Sadowski          9-7

Drugi półfinał oraz finał były bardzo zacięte i wyrównane, a o zwycięstwach decydowały tenisowe detale. Zwyciężyła przypadkowo dobrana para – pozostałe z najlepszej czwórki grają wspólnie już od dawna.

Ośmiu najlepszych deblistów turnieju oraz najmłodsi kibice otrzymali z rąk Dyrektora MOSiR puchary i upominki.

zapraszamy do galerii zdjęć


TURNIEJ DEBLOWY W TENISIE ZIEMNYM – 22.10.2017

Sezon tenisowy dobiega końca. Od wielu lat na tą okoliczność Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest organizatorem Turnieju Deblowego. W tym roku przypadł on na niedzielę 22 października
i odbył się na boiskach wielofunkcyjnych przy ul. Wyszyńskiego 56.

Na tegorocznej odsłonie Deblowego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR stawiło się dziewięć duetów, w tym jeden żeński – Emilia Gliwińska i Hania Pawlica, które próbowały stawić opór w większości doświadczonym tenisistom. Stawkę uczestników rozlosowano na trzy grupy, w których rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”. W ten sam sposób przebiegała druga runda, ale z udziałem dwóch najlepszych par z każdej grupy tworzących dwie „trójki”. Do finału kwalifikowały się zwycięskie deble z tej rundy.

W ostatecznej rozgrywce weterani mińskich kortów – Adam Komorowski i Krzysztof Marcinkowski nie sprostali dużo młodszym zawodnikom – Tomaszowi Szyszkowskiemu i Rafałowi Wiśniewskiemu ulegając wynikiem 9-3. Trzecie miejsca po długich emocjonujących meczach  przypadły duetom – Waldek Piotrowski i Dariusz Wojdak oraz Karol Księżopolski
i Bogdan Wasilonek.

Finaliści rozgrywek otrzymali puchary Dyrektora MOSiR oraz słodkie upominki. Dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony sezon, do zobaczenia w rundzie wiosennej!

zapraszamy do galerii zdjęć


Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top