Dziś jest 2021-06-23
Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Czerwiec 2021
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Co sądzisz o organizowaniu dużych imprez sportowych w centrum miasta?

Jestem za - 61.1%
Tak, ale na peryferiach - 5.8%
Tak, ale w dni wolne od pracy - 24.5%
Jestem przeciw - 8.7%

oddanych głosów: 1631

LTSMZP

V Liga Tenisa Stołowego Mińskich Zakładów Pracy

Jubileuszowa V Liga Tenisa Stołowego Mińskich Zakładów Pracy w sezonie 2011/2012 przeszła do historii. Sezon rozgrywkowy, który trwał od listopada 2011 do stycznia 2012 zgromadził przy stołach siedem drużyn: Akpud, Remex, Urząd Gminy Siennica i Jakubów, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim, Oddział Specjalny Żandarmerii  Wojskowej w Mińsku Mazowieckim i organizator ligi, czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Dzięki uprzejmości Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 Pani Ewy Szczerby kolejny rok rozgrywek  odbył się w sali gimnastycznej SP nr 5, za co serdecznie dziękujemy.

31 stycznia rozegrano  ostatnią finałową kolejkę LTSMZP, zajmujący pierwsze miejsce przed ostatnią kolejką zawodnicy z Żandarmerii Wojskowej bez problemów pokonali MOSiR 4:0 i zakończyli rywalizację  bez porażki. Warto przypomnieć, że zawodnicy z ŻW w poprzednim sezonie zajęli  5 pozycję, więc awansowali aż o cztery miejsca i nie mieli sobie równych w tej edycji. Wielu emocji dostarczył pojedynek o drugą lokatę pomiędzy Akpudem a Strażą Pożarną. Po zaciętym pojedynku górą byli Strażacy, którzy pokonali ekipę ze Stojadeł 4:3 i to oni cieszyli się z wicemistrzostwa w tym roku. Dwa tygodnie wcześniej czwarte miejsce zapewniła sobie ekipa Remexu a o piątą pozycję walka rozegrała się pomiędzy Urzędami Gminy Siennicy i Jakubowa. Tym razem górą byli doświadczeni i zgrani samorządowcy z Siennicy, którzy gładko i bez problemów pokonali debiutujący zespół z Jakubowa 4:0. Ostatnią pozycję niestety bez zwycięstwa w tegorocznej edycji zajęli organizatorzy.

Dekoracji zawodników dokonali: Wójt Gminy Jakubów Pani Hanna Wocial, Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu w Urzędzie Marszałkowskim Pan Mirosław Krusiewicz, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim Pan Jarosław Ufnal, Zastępca Komendanta Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim Pan ppłk. Jacek Kazimierski, właściciel firmy Akpud Pan Marcin Królak oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim Pan Robert Smuga, którzy wręczyli zawodnikom  puchary, dyplomy oraz pamiątkowe proporczyki. Po uroczystej dekoracji odbyło się spotkanie podsumowujące z udziałem wszystkich uczestników, którzy zdeklarowali się do wzięcia udziału w VI LTSMZP.

Już dziś zapraszamy  firmy które nie brały udziału w lidze do trenowania i przygotowania się do listopada kiedy rozpocznie się VI Ligi Tenisa Stołowego Mińskich Zakładów Pracy.

Podkategorie

Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top