Home Familiada na lodzie Poprzednie lata
Dziś jest 2022-05-27
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Poprzednie lata

4 Familiada na Lodowisku - podsumowanie

W dniu 1 lutego 2015 na Lodowisku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku Mazowieckim odbyła się 4 Familiada na Lodowisku. W tegorocznej edycji wzięła udział rekordowa jak dotychczas liczba drużyn – 18, które rywalizowały w 5 konkurencjach na czas bądź punkty. W tym roku również kibice mogli wziąć udział w tym wydarzeniu i dopingować swoich, zmagających się m.in. ze slalomem w kole i na sankach, tańcem z woreczkiem na głowie, czy konkurencją z krążkiem i kijem hokejowym.  Wśród drużyn znalazły się dwie, w których składzie było dziecko z wieku gimnazjalnym, dlatego postanowiliśmy nagrodzić te pary wręczając im puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci talonów do sklepu. Nagrody te wyślizgał Paweł i Klaudia Roman oraz Katarzyna i Wiktoria Wójcik. Wśród pozostałych szesnastu drużyn, które w składzie miały dziecko ze szkoły podstawowej, najlepsi okazali się Piotr i Rafał Padzik, zaraz przed Iwoną i Karoliną Jurek oraz Zbigniewem i Aleksandra Olak. Wśród zawodników został przeprowadzony konkurs z nagrodami w którym trzy drużyny wygrały talony do mińskiej pizzerii. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i emocje, które ocieplały tą zimową imprezę. Zawodnicy wykazali się entuzjazmem i zaangażowaniem przy proponowanych zabawach za co serdecznie dziękujemy. Dodamy, że nagrodziliśmy wszystkich uczestników biletami rodzinnymi na lodowisko, które z ogromną przyjemnością wręczał dyrektor MOSiR Pan Robert Smuga.

zapraszamy do galerii zdjęć


Familiada na Lodzie 2016

Regulamin Familiady na Lodzie


 

Formularz zgłoszeniowy

W celu zgłoszenia na Jesienny Maraton Pływacki prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola
 
Zapoznałam/Zapoznałem się z regulaminem zawodów  i w pełni akceptuję jego postanowienia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Wyszyńskiego 56, 05-300 Mińsk Mazowiecki zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2016r., poz. 922 ze zm.) dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia zawodów pod nazwą "Jesienny Maraton Pływacki", które odbędą się w dniu 18.11.2017 .

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Wyszyńskiego 56, 05-300 Mińsk Mazowiecki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia zawodów "Jesienny Maraton Pływacki". Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i umożliwi prawidłowe przeprowadzenie zawodów.

Familiada na Lodzie 28.01.2018

Regulamin Familiady na Lodzie 28.01.2018


Familiada na lodzie - 26.02.2017 - podsumowanie

W dniu 26 lutego 2017 na Lodowisku Miejskim odbyła się Familiada na Lodowisku będąca podsumowaniem akcji Ferie z MOSiR 2017. W tegorocznej edycji wzięło udział 11 drużyn, które w dniu zawodów zostały przydzielone do odpowiednich kategorii. Teamy miały do pokonania 7 konkurencji sportowo-rekreacyjnych: slalom z kijem hokejowym i fantastyczną ogromną dmuchaną piłką, slalom z tacą kelnerską, dart na wesoło, chrupkowa uczta na czas, curling oraz konkurencja celnościowa. W kategorii pierwszej najwyższą lokatę zajęli Natalia i Pan Marcin, którzy wyprzedzili Karinę i Panią Magdalenę oraz Wojtka i Pana Pawła. Druga kategoria to świetny występ Stasia i Pana Zbigniewa (1 miejsce), Aleksandry i Pana Roberta (2 miejsce) oraz Adrianny i Pani Iwony (3 miejsce). Po wyczerpującej, dwugodzinnej walce wszystkie drużyny otrzymały nagrodę gwarantowaną oraz zaproszenie na regenerację sił w basenowej kawiarence. Najlepsze drużyny w obu kategoriach otrzymały okazałe puchary oraz cenne nagrody rzeczowe będące wspaniałą pamiątką mroźnej, niedzielnej rywalizacji.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę!

zapraszamy do galerii zdjęć


Familiada na Lodzie 2019

Regulamin "Familiady na Lodzie"


Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl