Home Walentynki na lodzie Poprzednie lata
Dziś jest 2022-10-04
Imieniny: Edwina, Roslawy, Rozalii

Poprzednie lata

Walentynki 2013 podsumowanie

W dniu 17 lutego 2013 o godz. 15:30 na Lodowisku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56, w rytm miłosnej muzyki, po raz 4 odbyły się „Walentynki na lodzie”. Do zabawy zgłosiło się osiem par, które w 4 konkurencjach udowodniły, że liczy się nie tylko rywalizacja, ale również dobra zabawa.  W to romantyczne popołudnie pracownicy MOSiR przygotowali 4konkurencje na czas: slalom kelnera z kwiatami/sercem, jazda na sankach, slalom „z zamkniętymi” oczami, slalom z dmuchaniem balona i jedzeniem słodyczy- które  okazały się nie lada wyzwaniem dla uczestników zabawy. Wszyscy zostali nagrodzeni walentynkowymi gadżetami w postaci słodkości, kubków/filiżanek, pluszaków, świeczek, breloczków itp. natomiast Pani Ewa Kielak i  Pan Dawid Mandziewski „wyślizgali sobie” romantyczną kolację dla dwojga w Restauracji LaBella. Dziękujemy wszystkim parom, które wzięły udział w naszej zabawie za wspaniałą atmosferę i zaangażowanie.

Zapraszamy za rok!


 

Walentynki 2014

14 lutego o godz. 19.00 na Lodowisku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56 odbędą się „Walentynki na lodowisku”. W programie przewidziano liczne konkurencje sportowo-rekreacyjne z przymrużeniem oka. Do wygrania gadżety walentynkowe oraz nagroda główna – romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji. Warunkiem udziału jest wysłanie zgłoszenia do 13.02.2014 do godz. 12.00 na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. podając imiona, nazwiska, wiek i telefon kontaktowy do uczestników oraz wypełnienie oświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w imprezie.

ZAPRASZAMY!!!!

Wspaniała zabawa w romantycznej scenerii gwarantowana!

 

 

 

 


Walentynki na lodzie 2012

W dniu 14 lutego 2012 o godz. 19.00 na Lodowisku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56 w rytm miłosnej muzyki odbyły się kolejne „Walentynki na lodzie”. Do zabawy zgłosiło się pięć par, które w 5 konkurencjach udowodniły, że liczy się nie tylko rywalizacja, ale również dobra zabawa.

Pracownicy MOSiR przygotowali 5 konkurencji na czas: slalom z ringo, przeciąganie pingwina, jedzenie ciastka, slalom z zawiązanymi oczami oraz zbieranie serduszek z lodu. Okazały się one nie lada wyzwaniem dla uczestników zabawy w ten romantyczny wieczór.

Wszystkie pary zostały nagrodzone walentynkowymi gadżetami oraz słodkimi upominkami, natomiast Państwo Padzik „wyślizgali sobie” kolację dla dwojga w Restauracji Pałacowa ufundowaną przez Pana Pawła Bęsia.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zapraszamy na „Familiadę na lodzie”, które odbędzie się już 26 lutego 2012.


Walentynki na lodowisku 2015 - podsumowanie

14 lutego 2015 na Lodowisku Miejskim odbyła się impreza Walentynkowa. Ta okoliczność zachęciła do świętowania sześć par, które miały do pokonania 5 konkurencji rekreacyjnych. Celem zmagań było wspólne świętowanie z MOSiR tego wyjątkowego dnia.

Pierwszą z konkurencji był slalom zakończony dmuchaniem balona (balon zawierał dobrą wróżbę dla par), kolejna konkurencja to zakładanie ring na pachołki ułożone w kształcie serca. Trzecie zadanie to łowienie serduszek z tafli lodowiska, kolejne to kolacja we dwoje czyli jedzenie pączków bez oblizywania i ostatnia, która przysporzyła wiele emocji czyli rzucanie do tablicy pełnej serduszek.

Pierwsze miejsce w kategorii I zdobyli Państwo Anna i Piotr Padzikowie, którzy wyślizgali sobie nagrodę główną czyli masaż dla dwojga, natomiast kategorię II wygrali Pan Piotr i Karolina Celińscy-Mysław. Warto dodać, iż miłym akcentem imprezy są również wspaniałe upominki ufundowane przez MOSiR, które każda z par otrzymała po zakończeniu zmagań z rąk organizatorów.

Mnóstwo pozytywnych emocji i gorąca atmosfera rozgrzewała nie tylko zawodników, ale również organizatorów, dla których najwspanialszym podziękowaniem były przygotowane przez uczestników walentynkowe naklejki z napisem „KOCHAM MOSiR”.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy Państwu dużo miłości – do siebie i do nas :)

Zapraszamy do galerii zdjęć


Walentynki 2014 - podsumowanie

Tegoroczne Walentynki były dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim dobrą okazją do zabawy na lodowisku. Był to także wstęp do ferii, które zaczynają się w poniedziałek 17 lutego. Święto zakochanych na „zawody sportowe z przymrużeniem oka dla dwojga” przyciągnęło osiem par, które tego dnia miały szansę wygrać kolację ufundowaną przez MOSiR. Oprócz par reprezentujących typowych zakochanych pojawiły się także tandemy rodzinne, tj. Krzysztof i Maja Piętka oraz Robert i Ola Bodeccy.  Pary zmierzyły się z sześcioma konkurencjami, m.in.: slalom z ringiem, jedzenie pączków na czas, walentynkowe serso czy zbieranie kostek z lodu za pomocą rękawic kuchennych.  W trakcie wykonywania konkurencji radości było bardzo dużo, bo okazało się że niektóre z tych zadań specjalnych sprawiają trudność i młodym, i tym troszkę starszym. W trakcie zabawy pary składały sobie życzenia walentynkowe, co stanowiło piękne podsumowanie romantycznego wieczoru. Po zliczeniu skrupulatnie przyznawanych punktów okazało się, że zwyciężyła drużyna Padzików (Anna i Piotr), tuż przed Maciosami (Karoliną i Marcinem). Na trzecim miejscu uplasowała się para Iga i Konrad. Rozdano nagrody w postaci gadżetów walentynkowych, słodkich lizaków serduszek i cukierków, a zadowoleni uczestnicy zostali zaproszeni na kolejne zmagania – już 1 marca „Familiada na lodzie”. Serdecznie zapraszamy.


Więcej artykułów…

  1. Walentynki na lodzie 2015 !!!
Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top