Dziś jest 2021-04-23
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Kwiecien 2021
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Co sądzisz o organizowaniu dużych imprez sportowych w centrum miasta?

Jestem za - 61.1%
Tak, ale na peryferiach - 5.8%
Tak, ale w dni wolne od pracy - 24.5%
Jestem przeciw - 8.7%

oddanych głosów: 1631

Poprzednie lata

Inauguracyjnym Turnieju Piłki Siatkowej Majówka na Piasku - 8.05.2016 - podsumowanie

W dniu 8 maja 2016 boiska do piłki plażowej przy ul. Sportowej 1 stały się areną zmagań dla zawodników startujących w Inauguracyjnym Turnieju Piłki Siatkowej Majówka na Piasku. W tegorocznej imprezie w kategorii open mężczyzn wzięło udział 16 drużyn z regionu, tj. z Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Halinowa, Kałuszyna, Siedlec, Sulejówka, Mrozów oraz Mińska Mazowieckiego i okolic.

Po wyczerpującej, osiomiogodzinnej rywalizacji w pełnym słońcu i przy niesprzyjającym wietrze pierwszą lokatę zajęła drużyna pod przewrotną nazwą „Amatorka” w składzie Marcin Kuźniarski i Mateusz Ogrodniczuk, druga lokata należała do Łukasza Drzewieckiego i Patryka Laskowskiego – „Wiskitki”, natomiast trzecie miejsce wywalczyli sobie „XYZ” Przemysław Ulejczyk i Michał Szuba. Zawodnicy z podium otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe, zaś najlepsza drużyna dodatkowo puchary za zwycięstwo. Ponadto pracownicy MOSiR przygotowali dla wszystkich zawodników wodę oraz grilla, by ci mogli w milej atmosferze odpocząć od intensywnego wysiłku.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniale widowisko sportowe, zaś Panu Jackowi Rudzkiemu i Jackowi Mrozikowi za nieocenioną pomoc przy organizacji zawodów. Jednocześnie zapraszamy na kolejne turnieje siatkarskie, które odbędą się w okresie wakacyjnym! Do zobaczenia!

Uwaga! Przypominamy, iż w dniu 21 maja odbędzie się turniej dedykowany kategorii kobiet oraz szkołom gimnazjalnym – zarówno dziewczętom jak i chłopcom! Zapraszamy!

zapraszamy do galerii zdjęć


 

Turniej Siatkówki Plażowej Majówka na Piasku - 6-7.05.2017 - podsumowanie

W dniach 6 – 7 maja na boiskach MOSiR przy ul. Sportowej 1 odbyła się długo wyczekiwana impreza pod nazwą Turniej Siatkówki Plażowej Majówka na Piasku. Pierwszy dzień to rywalizacja w dwóch kategoriach, tj. gimnazjum dziewcząt oraz open kobiet. Płci pięknej sprzyjało cudowne słońce i delikatne podmuchy wiatru. Dookoła roztaczał się wspaniały zapach grilla, ale pomimo sielankowej, domowej atmosfery rywalizacja była zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie. Po sześciogodzinne...j walce dziewięciu drużyn najlepszą okazała się ekipa „Olimp 69” (Kondratiuk Wiktoria i Rozparzyńska Maja), która wygrała z „Ania/Partyg 3G” (Witkowska Patrycja i Krusiewicz Angelika) oraz „Sarna/Pata” (Sarna Weronika i Rasin Patrycja). Kategorię open kobiet zdecydowanie wygrał zespół ”Służba zdrowia” (Kołtuniak Aleksandra i Saganowska Dorota), druga lokata należała do „Nie dociągaj” (Wąsak Joanna i Makowska Marta), zaś trzecie miejsce na podium przypadło drużynie „Iwanki” (Rejzner Iwona i Makowska Anna).

Niedzielne, męskie rozgrywki przyciągnęły 18 ekip reprezentujących całe woj. mazowieckie, tj. Warszawę, Otwock, Mrozy, Skierniewice oraz okoliczne miejscowości, które prezentowały wysoki, ale i wyrównany poziom. Na szczególną uwagę zasługuje świetny występ pary
o nazwie „Słyk/Trzewik” (Słyk Michał i Trzewik Piotr), która po wspaniałej walce w tie-breaku pokonała „Skierniewicki Węgiel 1” (Antoniak Tomasz i Sobolewski Jakub). Trzecia lokata należała do „GOSiR Mrozy (Kuźniarki Marcin i Sekular Mateusz). Ponadto Organizatorzy postanowili wyróżnić najmłodszych zawodników (kat. szkół gimnazjalnych), tj. Krzyżanowski Piotr i Bieliński Lech oraz Drobek Mikołaj i Sucharski Gracjan, którzy jako zwycięzcy otrzymali medale.
Majówka na Piasku to turniej rozpoczynający mińskie zmagania na piasku. Z radością obserwujemy, iż cieszy się co raz większym zainteresowaniem. Rokrocznie Organizatorzy przygotowują okazałe statuetki dla najlepszych, pamiątkowe medale oraz cenne nagrody rzeczowe, a każdy zawodnik może odpocząć przy smacznym grillu i snuć plany na lato. Już dziś zapraszamy na wakacyjne turnieje! Do zobaczenia!

galeria zdjęć 6.05.2017                 galeria zdjęć 7.05.2017


Inauguracyjny Turniej Piłki Siatkowej „Majówka na Piasku” 08.06.2014

W dniu 9 czerwca 2014 na boiskach do piłki siatkowej przy ul. Sportowej 1 odbył się przełożony z 25 maja 2014 Inauguracyjny Turniej Piłki Siatkowej „Majówka na Piasku”.  W tą upalną niedzielę rozgrywki toczyły się w kategorii gimnazjum zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców, w których wzięło udział kolejno 6 i 8 drużyn oraz w kategorii open kobiet, w której wzięło udział 12 drużyn.

Poziom rozgrywek w kategorii open kobiet był bardzo wyrównany, o czym świadczy mecz finałowy rozgrywany z tie-breakiem przez zawodniczki z Warszawy. Najlepszą drużyną kobiecą okazały się TERESKI (Aneta Pietrzyńska i Adriana Semeniuk), następnie ROBSONKI (Monika Chudek i Gabriela Osewska) i WRÓBLINKI (Paulina Kuźnia i Martyna Kwiatkowska)

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt z gimnazjum zajęła drużyna IK (Iza Gierat i Klaudia Kostecka), drugie miejsce NT (Natalia Cecotka i Izabela Ksieżopolska) i trzecie miejsce drużyna OLIMP 2 (Sylwia Grabarczyk i Aleksandra Smuga). Wśród chłopców najlepszymi okazali się PROGRESS BOYS (Mateusz Mucha i Sebastian Domański), BEZ NAZWY (Daniel Świerzewski i Szymon Staska) oraz CYCY TEAM (Kamil Urban i Mateusz Całka)

Za zaciętą rywalizację i wysoki profesjonalizm najlepsze drużyny otrzymały medale oraz cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora turnieju czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali poczęstunek w postaci grilla przy którym zawodnicy snuli plany na Wakacyjne Grand Prix w Piłce Siatkowej.

Zapraszamy do galerii zdjęć


 

Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top