Home Pływanie Wodna Familiada Poprzednie lata
Dziś jest 2022-10-04
Imieniny: Edwina, Roslawy, Rozalii

Poprzednie lata

V Familiada Wodna - podsumiowanie

W dniu 7 grudnia w Aquaparku Miejskim odbyła się V Familiada Wodna, czyli rodzinne zawody pływackie z przymrużeniem oka. Zgłoszeni zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie: pierwszą z najmłodszym członkiem rodziny do 6 roku życia, drugą zaś powyżej 6 roku życia.

Zawodnicy mieli do pokonania 6 konkurencji, m.in.: łowienie rybek, układanie wodnych puzzli, slalom na dmuchanej zabawce czy  strzały do wodnej bramki.  Pierwsze miejsce w tej kategorii zajęła rodzina Korzeniewskich w składzie: Amelka, Bartosz oraz Pan Marcin, którzy zwyciężyli jednym punktem nad Piekarskimi Łukaszem i Panem Szczepanem. Największą pociechą była Amelia, która brała udział w obu drużynach służąc pomocom zarówno bratu jak i koledze z przeciwnej drużyny.

Konkurencje dla starszych dzieci to sztafeta 2x25m stylem dowolnym, holowanie najmłodszego członka rodziny w kole ratunkowym, zjazd na czas na zjeżdżalni, wodne połowy kolorowych piłeczek, pływanie na materacu oraz najbardziej atrakcyjna konkurencja czyli wyścig na ogromnych, dmuchanych pontonach. W tej kategorii triumfowała rodzina Państwa Pożyckich, drugą lokatę zajęli Państwo Radomińscy, zaś trzecie miejsce przypadło Państwu Pastuszkom. Najlepsze drużyny w obu kategoriach otrzymały okazale puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, natomiast każda startująca rodzina otrzymała dyplom, słodki upominek i nagrodę niespodziankę w postaci talonu na rodzinny wypad do jednej z mińskich pizzerii. Wspaniały uśmiech, okrzyki radości i mnóstwo emocji towarzyszyło uczestnikom tegorocznych zmagań, rodzinna atmosfera panująca wśród uczestników oraz mnóstwo radości stały się są nieodłącznym elementem Rodzinnych Zawodów Pływackich.

Do zobaczenia za rok!

zapraszamy do galerii zdjęć


4 Wodna Familiada - podsumowanie

W dniu 13 grudnia 2015 w Aquaparku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku Mazowieckim odbyła się 4 Wodna Familiada, czyli rodzinne zawody pływackie z przymrużeniem oka. Do rywalizacji przystąpiło 13 drużyn - 7 w kategorii drużyn z których najmłodszy członek zespołu był w wieku do 6 lat oraz 6 drużyn w kategorii dzieci nieco starszych, powyżej 6 roku życia.

Grupa maluchów miała do wykonania 5 konkurencji, tj. holowanie najmłodszego członka rodziny na dmuchanej zabawce, wyścig na dmuchanej zabawce, łowienie rybek, układnie puzzli piankowych oraz rzuty do bramki. Najlepszą drużyną wśród maluszków były Rekiny (p. Beata i Mateusz Siwik) zaraz przed Biedroneczkami (p. Agnieszka i Agatka Rozwadowske) oraz Delfiny (p. Marcin i Natalia Maciosowie).

Dzieci starsze ścigały się na materacach, pontonach, w rywalizacji sztafetowej 3x25m, zjeżdżały na zjeżdżalni na czas, nurkowały w wodzie oraz były holowane przez rodziców w prawdziwym kole ratunkowym.

W tej kategorii brylowali rodzina Kusaków (p. Radosław i Hubert), Trillów (p. Tomasz i Michał) oraz Rozwadowskich (p. Mariusz i Martyna). W tej grupie została również wyróżniona rodzina Państwa Kusaków za szczególne zaangażowanie i szeroki uśmiech, który nie schodzili twarzy dzieci przez całą imprezę.

Zabawa była przednia jak zapewniają uczestnicy imprezy – zarówno ci młodsi jak i ci starsi, którzy być może pierwszy raz w życiu mieli okazję pływać na pontonach na mińskiej pływalni. Uśmiech będący na twarzy każdego uczestnika był wspaniałym podziękowaniem zarówno za rywalizację jak i za wspaniałe nagrody, które tak licznie zostały rozdane przez Dyrektora MOSiR Pana Roberta Smugę wszystkim drużynom biorącym udział w imprezie. Rozstaliśmy się w świątecznym nastroju, z zapewnieniem, że za tydzień na lodowisku podczas imprezy POWITANIE ŁYŻEW pojawią się wszyscy uczestnicy niedzielnego przedsięwzięcia.

zapraszamy do galerii zdjęć


Wodna Familiada - 9.12.2018

Regulamin Wodnej Familiady


Familiada w Wodzie 12.02.2017

Regulamin Familiady w Wodzie 2017


Wodna Familiada 7.12.2019

Regulamin Wodnej Familiady


Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top