Home Pływanie Świętojański Maraton Pływacki
Dziś jest 2022-08-13
Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radoslawy

Swietojanski Maraton Plywacki

Świętojański Maraton Pływacki - 19.06.2015 - podsumowanie

Wyniki Świętojańskiego Maratonu Pływackiego nie były dla nikogo zaskoczeniem, gdy okazało się, że wygrał go jeden z kilku Polaków, którym udało się przepłynąć Kanał La Manche. Bogusław Woźniak z Warszawy, nie zdradzając nikomu swoich sportowych osiągnięć przystąpił do Maratonu i już od pierwszych chwil wraz z Damianem Banasikiem z miejscowości Duczki stanowili parę faworytów. W ostatecznym rozrachunku doświadczenie wzięło górę nad młodością i Pan Bogusław uzyskał 10 600m, a Damian 10 350m. Panie tego dnia również dały popis wspaniałych umiejętności, bo Alicja Misiołek pokonała dystans 9850m. Wszyscy wymienieni nawet na chwilę nie zatrzymali się, aby złapać przysłowiowy oddech, co dało Panu Wożniakowi i Pani Misiołek dodatkowe nagrody za najdłuższy dystans jednorazowo bez odpoczynku. Ogólnie w Maratonie wystartowało 15 osób – profesjonalistów i amatorów/miłośników pływania – najkrótszy dystans to 2100m – najdłuższy jak wspomnieliśmy wyżej 10 600m. Niezależnie od pokonanego dystansu radość ze współzawodnictwa stała się udziałem wszystkich, a trzygodzinny maraton w Aquaparku Miejskim w Mińsku Mazowieckim należy zaliczyć do bardzo udanych. Jest to impreza klimatyczna, osoby które wzięły udział w latach poprzednich wracają do nas, co nam, organizatorom,  daje satysfakcję, a inicjatywie daje szansę na kontynuację w latach następnych. 

Wyniki indywidualne Świętojańskiego Maratonu Pływackiego

zapraszamy do galerii zdjęć


Świętojański Maraton Pływacki 19.06.2015

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie serdecznie zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Świętojańskim Maratonie Pływackim.

Impreza odbędzie się w dniu 19 czerwca 2015 od godz. 21.30-01.30 w Aquaparku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku Mazowieckim

Na zgłoszenia czekamy do dnia 19.06.2015 do godz. 12.00. Należy wysłać e-maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. - w temacie wiadomości: MARATON ŚWIĘTOJAŃSKI.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, miejscowość zamieszkania, telefon kontaktowy oraz określenie tempa pływania jako: wolne/średnie/szybkie.

Dobra zabawa gwarantowana! Szczegóły w regulaminie!

Do zobaczenia!

Regulamin Świętojańskiego Maratonu Pływackiego


Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top