Home Pływanie Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego +20
Dziś jest 2018-02-21
Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Luty 2018
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Co sądzisz o organizowaniu dużych imprez sportowych w centrum miasta?

Jestem za - 61.1%
Tak, ale na peryferiach - 5.8%
Tak, ale w dni wolne od pracy - 24.5%
Jestem przeciw - 8.7%

oddanych głosów: 1631

Mikołajkowe Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w pływaniu Amatorów 20+ - 02.12.2012

2 grudnia 2012 był świętem pływaków amatorów na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, który był organizatorem Mikołajkowych Mistrzostw Mińska Mazowieckiego w Pływaniu Amatorów 20+.

Zawodnicy po raz 3 rywalizowali z podziałem na kobiety i mężczyzn w następujących kategoriach wiekowych spośród których 3 najlepsze lokaty uzyskali:

Kategoria kobiety 20-39 lat – 100m stylem klasycznym
1. Katarzyna Kulma -             1:54:69
2. Katarzyna Wójcik - 1:59:13
3. Małgorzata Pyszel - 2:29:57

Kategoria mężczyźni 20-35 lat – 100m stylem klasycznym
1. Marcin Unold - 1:10:56
2. Tomasz Gaszyk - 1:23:43
3. Marcin Możdżonek - 1:36:06

Kategoria mężczyźni 36-50 lat – 100m stylem klasycznym
1. Abramowski Roman - 1:34:25
2. Tomasz Radomiński - 1:34:48
3. Mariusz Piórkowski - 1:45:48

Kategoria mężczyźni 50 lat i powyżej – 100m stylem klasycznym
1. Jacek Cudny - 1:42:72
2. Tomasz Mendyk - 1:52:59
3. Krzysztof Wycisłowski - 2:01:87

Kategoria niepełnosprawni – 100m stylem klasycznym
1. Marcin Gruba - 4:01:25

Kategoria mężczyźni 20-35 lat – 100m stylem dowolnym
1. Marcin Unold - 53:44
2. Tomasz Gaszyk - 1:04:07
3. Przemysław Noszczak - 1:15:16

Kategoria mężczyźni 36-50 lat – 100m stylem dowolnym
1. Mariusz Piórkowski - 1:20:88
2. Roman Abramowski - 1:29:22
3. Tomasz Radomiński - 1:48:65

Kategoria mężczyźni 50 lat i powyżej – 100m stylem dowolnym
1. Robert Kurek - 1:24:95
2. Jacek Cudny - 1:34:40
3. Dariusz Ryciak - 1:49:87

Kategoria niepełnosprawni – 100m stylem dowolnym
1. Marcin Gruba - 3:28:10

Kategoria mężczyźni OPEN – 50 m stylem motylkowym
1. Tomasz Gaszyk - 29:03
2. Marcin Unold - 29:34
3. Przemysław Noszczak - 36:09

Kategoria kobiety OPEN – 200m stylem dowolnym
1. Katarzyna Kulma - 3:43:35
2. Małgorzata Pyszel - 4:09:87
3. Katarzyna Wójcik - 4:20:16

Kategoria mężczyźni OPEN – 200m stylem dowolnym
1. Marcin Unold   2:07:58
2. Tomasz Gaszyk   2:16:60
3. Mariusz Piórkowski   3:02:96

 

Obsadę sędziowską zapewniły zawodniczki KS „Barakuda” – licencjonowane sędziny okręgowe kl. II: Alicja Misiołek, Ania Michalska i Aleksandra Tarczyńska.

Uczestnicy Mistrzostw zostali nagrodzeni dyplomami, medalami, statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi natomiast zwycięzcy kategorii OPEN: Katarzyna Kulma, Tomasz Gaszyk oraz Marcin Unold otrzymali pamiątkowe gadżety mikołajkowe.

Warto dodać, iż podczas zawodów Marcin Unold pobił rekord pływalni MOSiR – uzyskując najlepszy czas na 100 m stylem dowolnym (53,44).

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za atmosferę i rywalizację w duchu zasad „fair play” oraz gratulacje zawodnikom uczestniczącym w III Mikołajkowych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w Pływaniu Amatorów 20+

do zobaczenia za rok” !

Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top