Home Piknik sportowy
Dziś jest 2017-08-21
Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Sierpien 2017
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Co sądzisz o organizowaniu dużych imprez sportowych w centrum miasta?

Jestem za - 61.1%
Tak, ale na peryferiach - 5.8%
Tak, ale w dni wolne od pracy - 24.5%
Jestem przeciw - 8.7%

oddanych głosów: 1631

Piknik sportowo rekreacyjny

40 lat z Wami, 40 lat dla Was!

Wyobraźcie sobie urodziny na których to Wy, a nie jubilat dostaje prezenty. Zapraszamy na Piknik Sportowo-Rekreacyjny z okazji 40lecia istnienia MOSiR!

„40 lat minęło, to piękny wiek” - Ten popularny tekst w tym roku pasuje do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który obchodzi okrągły jubileusz. Okazją do świętowania będzie Piknik Sportowo-Rekreacyjny, który Jednostka organizuje tradycyjnie od kilku lat jako imprezę, któro oficjalnie żegna lato i podsumowuje kończące się wakacje. W tym roku zapraszamy 4 września – to właśnie ten dzień będzie obfitował w masę atrakcji zlokalizowanych na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 w Mińsku Mazowieckim. Jak to w MOSiRowskiej tradycji bywa będą zmagania sportowe najmłodszych, konkurencje mocno podkreślające jubileusz, czyli biegi na 40 metrów, sztafeta rodzinna 4*40m, rzutu 40 kg ciężarem (rozłożonym na raty :) ) quiz 40 pytań sportowych i inne tego typu konkurencje, niekoniecznie z olimpijskich aren, tylko takie nasze, lokalne, z przymrużeniem oka. Jak to u nas bywa rozdajemy nagrody za kartki urodzinowe (na które ciągle czekamy), za zdjęcia sportowe (też czekamy), zagramy w bubble ball'a, który w zeszłym roku okazał się hitem, damy Wam możliwość sprawdzenia się na 100m torze dmuchanym niczym z programu WIPEOUT (miłośnicy ekstremalnych przeżyć wiedzą doskonale o co chodzi). Występy muzyczne, atrakcje dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, stoiska gastronomiczne i koniki to już u nas standard, którego tym razem też nie zabraknie. W tym roku dodatkowo pokaz kulinarny na gigantycznej patelni i ponad pół tysiąca porcji dla Was od nas. To prawdziwa jubileuszowa uczta.  A potem tort!!!! Tyle kalorii trzeba koniecznie spalić podczas Maratonu Fitness, który organizujemy z zaprzyjaźnionymi klubami Pas a Pas, Fit Lady, Fit and Joy i Akademią Próżności. A wisienką na torcie jest najpopularniejsza w Polsce trenerka fitness Ewa Chodakowska, która spędzi z nami dwie godziny. Zaplanowaliśmy tyle dobrego, że nie sposób wymienić wszystkiego w tak krótkim tekście. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej oraz profilu Facebook, gdzie codziennie pojawiają się nowe informacje na temat naszego Pikniku.  

Nasza urodzinowa impreza zapowiada się niesamowicie... Wyobraźcie sobie urodziny na których to Wy, a nie jubilat dostaje prezenty (nagrody :)). To będzie właśnie taka impreza. Dla najbardziej aktywnych 40 minut po każdej godzinie rozdajemy 40 nagród.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH 4 WRZEŚNIA OD 12.00 DO 18.00 - świętujemy URODZINY... Dajcie się ugościć :)


 

Plenerowy Maraton Fitness - 4.09.2016

Regulamin Plenerowego Maratonu Fitness


 

Turniej Bubble Ball - 4.09.2016

Podczas tegorocznego, jubileuszowego X Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego odbędzie się Turniej Bubble Ball! Na zgłoszenia drużyn czekamy do 02.09.2016 (piątku) do godz. 12.00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Zgłoszenia powinny zawierać nazwę zespołu, imiona, nazwiska i datę urodzenia wszystkich zawodników oraz telefon kontaktowy do kapitana drużyny. Zakwalifikowane ekipy otrzymają od nas e-maila potwierdzającego udział niepóźniej niż 2 września o godz. 13.00! Spróbujcie swoich sił! Bawcie się razem z nami!

Bubble Ball Piknik 2016
Data: 4 września 2016 Miejsce: boisko MOSiR, ul. Sportowa 1 w Mińsku Mazowieckim godz.: 12.30

Zasady gry:

 • Liczba zawodników-5
 • Gra na wyznaczonym polu na połowie boiska
 • Bramki 5x2
 • Gramy na auty i na rzuty rożne
 • Gra bez bramkarzy
 • Czas gry ok. 5 min mecz
 • Nie przewidujemy fauli i spalonych
 • Od bramki piłka wprowadzana do gry nogą z miejsca
 • W turnieju mogą brać udział osoby które ukończyły 12 lat
 • Wszystkie osoby biorące udział w turnieju muszą wypełnić oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju
 • W przypadku osób niepełnoletnich oświadczenie wypełnia opiekun prawny/rodzic, a zawodnik okazuje je Organizatorowi w dniu Turnieju

System gry:
System zależny od liczby zgłoszonych drużyn: pucharowy lub grupowy. O systemie Organizatorzy zadecydują w dniu turnieju


 

Ekstremalne Tory Przeszkód - 4.09.2016

https://www.youtube.com/watch?v=LfXeuZqg-jY


 

Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl
top