Home Forum
Dziś jest 2018-02-21
Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Dlaczego tak drogo??
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Dlaczego tak drogo??

Odp: Dlaczego tak drogo?? 3 lata temu #2005

• Robert
  • ( Gość )
Czy w aquaparku w Mińsku są chonorowane karty benefit- multisport??

Odp: Dlaczego tak drogo?? 3 lata temu #2006

• admin
  • ( Admin )
  • Administrator
  • Oklaski: 0
Tak te karty są u nas honorowane. Zapraszamy serdecznie i życzymy mile spędzonego czasu.

Odp: Dlaczego tak drogo?? 2 lata, 5 mies. temu #2034

• Mieszkaniec-gość
  • ( Gość )
Adres mam miński i tu płacę całkiem spore podatki. Mając trochę czasu w wakacje i przebywając w Mińsku Maz. postanowiłem chodzic na basen, z którego często korzystam. Wstępnie nawet wydawały mi się zmiany jakie zaszły na basenie korzystne, ale jak się okazuje tylko wstępnie. Miński basen jest po prostu drogi! Droższy niż większość warszawskich i to o lepszym wyposażeniu! Godzina basenu jest jak się okazuje tylko teoretycznie godziną bo czas liczy się od bramki przy kasie, na dodatek same pułapki. Żadnego czasu na przebrani czy dojście, stąd zapewne brak możliwości zakupu pół godziny jak to jest w większości w W-wce. Tam jest 15 minut do biletu 0,5 godz. i od niedawna też 15 minut do biletu godzinnego (wcześniej było 30 minut). W Mińsku zimą kobiety o dłuższych włosach spędza na samym basenie nie więcej niż 30 minut przy bilecie godzinnym. Tak więc w tym systemie bilet nie kosztuje 14 pln a tak naprawdeę 17,5 a nawet 21 pln co już wydaje się bardzo drogo! Czyzbyscie chcieli konkurować w tym zakresie z chyba najdroższą Warszawiankaą - tylko porownajcie wyposażenie (tam chyba 24 pln). Mało tego większość transponderów jest zużyta i zniszczona! Ale przecież to nie szkodzi bo za czas jaki się w związku z próbami zapięcia przecież płaci klient, podobnie za jego zagubienie. Na samym basenu w tańszych godzinach większość urządzeń wyłączona podobnie jak sauna (płatna oddzielnie) nie chodzi więc o rozkład klienów, a o niepełna usługę więc i tu mit "tajności" pryska. Ciekawszą pułapką jest kupowanie biletu przed 16.00! Owszem płacimy za bilet niższa cenę ale jakże możemy być zdziwieni przy wychodzeniu - kasjerka dolicza "wyrównanie" nie za przekroczenie godzinnego biletu, a za różnicę wcenie za każdą minutę po godzinie 16.00 (wyższa stawka)! Szkoda, że podobna zasada nie obowiązuje przy wcześniejszym wyjściu z basenu tzn. nie zwraca się pieniędzy "za niewykorzystanie czasu", może to być szczególnie kłopotliwe w sytuacji kiedy nie można płacić kartami. Osobiście mało już używam gotówki więc biorę plecaczek ze strojem kapitałwym i 10-szkeę w kieszeń i pomyłka na basen, wchodzę korzystamo 15.45 na basen (10 pln za godzinę) i jest OK, a przy wyjściu małe zdziwienie bo pomimo krótszego czasu pani kasjerka żąda dopłaty 3pln. Panie kasjerki są bardzo iratujące ponieważ są bardzo skrupulatny i żądają nawet 20 groszy za jedną minutę przekroczenia czasu, tyle że kartamiczas kartamiten się zatrzymuje kartamidopiero kartamiw momencie przełożenia kartamiprzez kartamiNIE transpondera do czytnika, a zdążyło mi się, że czekałem dłuższą chwilę bo pani rozmawiała przez telefon, albo tłumaczyła klientom (drugiej pani nie było). Tak więc pewnie łącznie pewnie że 2 pln poszło Byłem tam kilkanaście - kilkadziesiąt razy i ogólnie obsługia ik, zależy na kogo się trafi. Tylko coś dużo tej obsługi mi się wydaje bo ciągle nowe twarze . Za to już zupełnie nie rozumie po co dwoje sztandary skoro jeden nie miał co tam robić. Proponuje żeby jednak personel tyle nie palił i to przed wejściem głównym i nie wymieniał zbyt głośno "uwag", szczególnie "pan ochroniarz", który nie ma zbyt szerokiego słownictwa poza k.., pier.. - tu chyba chodziło chyba o czas remontu. Dobrze więc, że Mińsk ma jaki taki basen - rewelacją to nie jest, ale ceny zbyt wysokie i nad obsługą chyba też można troszkę popracować, a już koniecznie wyeliminowacć te kaczki bo to irytuje. Z długością remontu też używając słów "pana ochroniarza " nie ma co się pier ...

Odp: Dlaczego tak drogo?? 1 rok, 11 mies. temu #2067

• Krzysztof
  • ( Gość )
Ja również uważam, że opłaty są wysokie a ja akurat mam kartę multisport ale z tą kartą na basen w MM nie opłaca mi się jeździć. Przyjeżdząm z żoną i 2 córeczkami (3,7 lat) więc moja godzina wygląda tak:
1. Przechodzimy przez bramki
2. Sprint do szatni
3. Nerwowa koordynacja rozbierania się starszej i rozbieranie młodszej (stroje założone w domu)
4. Wbieg na basen
ww. zajmuje ok 5-7 minut
5. Pływamy 45 minut a to zdecydowanie za mało choć w tym czasie jest super.
Ogólnie każdy basen ma swoje plusy i minusy ale w MM zdecydowanie jest ok. Ciepła woda w rekreacyjnym (przy dzieciach to kluczowe). Mniejszy basen dla pływającej 7latki jest odpowiedni a miejsce dla 3latki też się znajdzie. Do tego niezła zjeżdżalnia i miło można spędzić czas.
6. Wybiegamy do szatni - ja szybko się myję i ubieram oraz ogarniam starszą córkę. Żona wolniej zajmuje się młodszą - mniej samodzielną.
7. Po 10-12 minutach jestem w stanie wyjść z szatni. Suszę głowę i czekam na młodszą córkę.
8 Wychodzi 5 minut po mnie - zaczynam suszenie - 10 minut najmarniej a nawet 15. Niestety nie mogę wysuszyć jej poza bramkami - nie ma tam gniazda 220v stąd moje poczucie, że płacę za suszenie włosów
9. Przed końcem suszenia starszej wychodzi młodsza. Żona zaczyna zajmować się sobą. Starsza już prawie ogarnięta.
10. Kończę suszyć włosy starszej i zaczynam młodszej - 10 minut. Starsza sama się czesze.
11. Kończę suszyć włosy młodszej i zaczynam ją czesać. Wychodzi żona.
12. Jeszcze ok. 5 minut i biegniemy do kasy - w sumie wyszło ok. 90-95 minut z czego 45 na basenie.

Dopłata zwykle - 25-30zł, a przy tym cały czas oko na zegarku i stres związany z napiętym grafikiem - zwyczajnie nie stać nas na ten basen. Za multisporty dla mnie, żony i starszej płacę ok. 135 zł za mc - do tego dopłaty które dają ok. 100 zł przy 4 wizytach. Czyli 4 wizyty kosztują nas prawie 250 zł a nawet więcej gdyby policzyć paliwo. To już naprawdę nie dla nas.
Dla porównania w Wesolandii wchodzimy na multisport na 2 godziny.
Dziękuję
  • Strona:
  • 1
  • 2

Wygenerowano w 0.73 sekundy

Copyright 2011 © Wszelkie Prawa Zastrzezone. Projekt i Wykonanie netsites.pl