Home
Dziś jest 2018-11-14
Imieniny: Emila, Laury, Rogera
Listopad 2018
Po Wt Sr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Co sądzisz o organizowaniu dużych imprez sportowych w centrum miasta?

Jestem za - 61.1%
Tak, ale na peryferiach - 5.8%
Tak, ale w dni wolne od pracy - 24.5%
Jestem przeciw - 8.7%

oddanych głosów: 1631

Aktualności

informacja 17.04.2016


Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcaby 100-polowe 07.04.2016 - podsumowanie

W dniu 7 kwietnia 2016 sali MOSiR przy ul. Sportowej 1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcaby 100-polowe, których organizatorami byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz MKS Mazovia. W tegorocznej rywalizacji wzięły udział cztery szkoły z terenu miasta spośród których najlepszą, kolejny rok z rzędu, okazała się Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Wybickiego, zaraz przed Szkoła Podstawową nr 1 im. M. Kopernika (ZSM nr 1), Szkołą Podstawową nr 2 im. Dąbrówki oraz Publiczną Salezjańską Szkołą Podstawową im. Św. D. Savio.

Każda reprezentacja składała się z 24 osób (12 dziewczynek i 12 chłopców):
2 dziewczynki i 2 chłopców kolejno z klasy I, II, III, IV, V, VI.

Czytaj więcej...

IX Otwarte Mistrzostwa SP 2 w Szachach - 16.04.2016


III turniej Grand Prix Mazowsza w warcabach 02.04.2016

W sobotę 2 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim rozegrano III turniej Grand Prix Mazowsza w warcabach. Zawody odbyły się pod Honorowym Patronatem Pana Marcina Jakubowskiego Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki.
Turniej rozegrano w 4 kategoriach wiekowych: do lat 8,10,13 oraz w kategorii OPEN. Ponadto z kategorii OPEN wyróżniono najlepszych zawodników do lat 16.
W turnieju uczestniczyło 78 zawodników z całego Mazowsza oraz kilku zawodników z dalszych zakątków ...Polski (m.in. Wrocław, Lipno k. Leszna czy też Poczesna k. Częstochowy).

Najlepszymi okazali się:
Kategoria do lat 8:
1. Mateusz Muzaj (UKS Struga Marki)
2. Michał Muzaj (UKS Struga Marki)
3. Daniel Gachewicz (UKS Struga Marki)
10. Michał Pulik (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Czytaj więcej...